января 2019

postheadericon Створення нового освітнього простору

Створення освітнього середовища та перші кроки формування ключових компетентностей Нової української школи в початкових класах в КУ СЗОШ №18 І-ІІІ ступенів, СМР

З 3 вересня 2018 року школа розпочала навчальний рік стартом загальнодержавного проекту під назвою “Нова українська школа”. Новітнє освітні, середовище, інший зміст освіти, сучасні методики навчання – такі складові НУШ. За новим державним стандартом початкової загальної середньої освіти розпочали навчання 4 перших класи нашої школи (із 123 класів по місту), 118 учнів із 3390 учнів по місту. Зміни в стандарті навчання і підходи до нього є надзвичайно важливими. Однак не менш важливим є навчальний простір, який безпосередньо впливає на емоційний стан учнів і вчителів. Саме з осучаснення освітнього середовища почали працювати вчителі початкових класів Кривомаз Н.С., Підповітна В.В., Хряпіна Т.П., Бездідько Я.С., а також адміністрація школи розуміючи, що це є пріоритетним напрямком діяльності колективу вчителів в умовах реформування змісту освіти в Новій українській школі.

Новий освітній простір – невід’ємна частина оновлення української школи. В зв’язку з цим влітку 2018 року учителі 1-х класів та адміністрація школи за виділені освітньою субвенцією та місцевим бюджетом кошти придбали новітні засоби навчання для початкової школи та створили нове освітнє середовище, що передбачає одномісні мобільні регульовані парти, що забезпечують швидку трансформацію для групової роботи (123 одиниці), інтерактивне обладнання з доступом до мережі Інтернет (ноутбуки, інтерактивні проектори та маркерні дошки, БФО (принтер, сканер, ксерокс). Зусилля педагогів були спрямовані на створення тематичних середовищ. Саме, у тематичному осередку навчально-пізнавальної діяльності діти здійснюють свої перші відкриття та роблять впевнені кроки у навчанні. Відповідно до теми тижня в класах організовані змінні тематичні осередки, де розміщуються стенди для діаграм з ключовими ідеями та стратегіями тематичних тижнів. Учителі використовують цей простір, щоб зазначити щоденні завдання новими, вести класний календар. Підкреслення важливих моментів днів народження, державні та народні свята, цікаві події, які відбуваються в класі знаходять своє відображення на мобільному стенді, що використовується педагогами під час проведення ранкових зустрічей. Важливою є організація презентації лексичних тематичних одиниць (слова тижня), допоміжних матеріалів, які стосуються теми тижня: схем з ключовими ідеями, тематичних карток, реальних об’єктів тощо.

Перший цикл початкової освіти нової школи є адаптаційно-ігровий (1-2 класи). Тому, розглядаючи гру, як незамінну складову дитячого життя, у класних кімнатах першокласників створені осередки для гри. Вони оснащені настільними іграми, інвентарем для рухливих ігор, конструкторами, розмальовками, килимками-конструкторами з пазлів. Оновлені підходи НУШ потребують щирокого залучення дітей до творчого розвитку та самовдосконалення. У класних кімнатах перших класів створені осередки художньо-творчої діяльності зі стендами (у більшості магнітні стрічки та коркові дошки) для змінної виставки дитячих робіт. У відділеннях шаф стоять предметні, наочні засоби навчання, які діти використовують під час уроків: муляжі, гербарії, колекції, гірські породи, корисні копалини та інше. Запасний стіл і стілець в кінці класної кімнати використовується для створення осередку “тиші”.

Кожний клас має дитячу бібліотеку, де зібрані цікаві книжки, журнали, комікси, які відповідають віковим особливостям першокласників. Осередок учителя оснащений столом, стільцем, ноутбуком, багатофункціональним пристроєм (принтер, сканер, ксерокс), ламінатором, інтерактивним проектором, маркерною дошкою, ящиками для зберігання дидактичного матеріалу. На другому поверсі школи з метою релаксації та відпочинку учнів облаштовано простір шкільного коридору. Внутрішній дизайн рекреації осучаснено, підлога розфарбована для проведення різноманітних ігор, на стінах оформлена змінна виставка художніх робіт учнів. Взагалом на створення умов по організації освітнього простору НУЩ та придбанням науково-дидактичних матеріалів, муляжів, гербарієв та інше в КУ СЗОШ 318 витрачено 612000,069 грн. Усі осередки створювались відповідно до вимог примірного переліку засобів навчання та обладнання навчального та загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи.

Питання упровадження нового державного стандарту початкової освіти та перших шляхів становлення розвитку НУШ було розглянуто на семінарі-практикумі вчителів початкових класів 30.10.2018 року.

postheadericon Про оздоровлення дітей

На виконання листа від 18.01.219 року № 04.1-13/296 Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації управління освіти і науки Сумської міської ради направляє Вам лист Клубу ЮНЕСКО Піреї і островів щодо можливості літнього відпочинку в міжнародному навчально-відпочинковому таборі, що знаходиться в містечку Порто Хелі, на березі Егейського моря.

postheadericon Кошторис на 2019 рік

Кошторис на 2019 рік

postheadericon ЗНО-2019

 

 

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти,

61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, оф. 463,

т. (057) 705 07 37, org_metod@zno-kharkiv.org.ua

Прес-реліз для ЗЗСО та ЗПТО Сумської області                                                            18.01.2019

СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2019

З 5 лютого 2019 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

18 березня 2019 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 25 березня 2019 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Важливо правильно обрати категорію особи – учасника ЗНО:

  • для тих, хто у2019 році завершує навчання в закладі загальної середньої освіти (школа, гімназія, ліцей тощо) – категорія «Випускник закладів загальної середньої освіти 2019 року»;
  • для учнів (студентів, слухачів) закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які здобувають в поточному році повну загальну середню освіту, – категорія «Учень (слухач) закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ Прочитать остальную часть записи »

postheadericon Про пільгові путівки

Відповідно до листа Департаменту соціального захисту населення від 13.12.2018 року № 12.01-27/9734/10 роз’яснюємо Вам наступне.

Департаменту соціального захисту населення згідно з рішенням Сумської міської ради від 28.11.2018 № 4135-МР надаються повноваження щодо направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для оздоровлення і відпочинку до дитячих центрів «Артек» і «Молода гвардія».

Відповідно до положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» і державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» за рахунок бюджетних коштів, затвердженого наказом Міністерства соціальної політики України від 27.06.2018  № 938, мають право на отримання пільгових путівок: Прочитать остальную часть записи »

Гаряча лінія

Національна дитяча "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

0-800-500-333
(для дзвінків з мобільного)

Пошук
Вибрати мову сайту
Наше опитування

Як Ви ставитесь до дистанційної освіти?

  • Так (67%, 4 Votes)
  • Ні (33%, 2 Votes)

Total Voters: 6

Загрузка ... Загрузка ...
Календар
Январь 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Дек   Фев »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Архів новин