postheadericon Олiмпiади та конкурси

Шкільні конкурси  – це можливість для кожної дитини проявити ініціативу, здобути нові знання, навчитися працювати у команді.

Результати участі учнів школи у 2015-2016 н.р., які брали участь у Всеукраїнській учнівських олімпіадах з базових дисциплін, навчальних конкурсах, у роботі МАН, конкурсах естетичного спрямування:

ПІП учня Досягнення Назва заходу
 1 Титаренко Поліна Сергіївна І місце

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з рос. мови та літератури
І місце ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови
ІІ місце ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики
ІІІ місце ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії
І місце

 

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з рос. мови та літератури
ІІ місце ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з укр. мови
І місце ХІ міський конкурс ораторського мистецтва
ІІІ місце ІІ етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
 2 Клочко Анжела Дмитрівна І місце

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
І місце

 

ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
ІІІ місце

 

ІV етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
І місце Всеукраїнський конкурс проектів «Знайди себе в маркетингу», номінація «Соціальний проект»
 3 Скорик Анна  Дмитрівна ІІІ місце ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з рос. мови та літератури
 4 Камишова Ксенія Олегівна ІІІ місце ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
 5 Воробченко Григорій Сергійович ІІІ місце

 

 

ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

 

 6 Рижкова Анастасія Андріївна І місце ІІ  етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
І місце ІІ етап  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце ІІІ етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
І місце ІІІ  Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
ІІ місце Міський етап ІХ Міжнародного конкурсу «Смачно, корисно, барвисто»
 7 Кучеренко Поліна Валеріївна ІІ місце Міський конкурс-пленер «Рідне місто моє»
 8 Сапіч Анна Андріївна ІІ місце

 

Міський конкурс-пленер «Рідне місто моє»

 

І місце Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Молодь обирає здоров’я», номінація «Плакат»
 9 Сова Поліна Дмитрівна ІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Сучасний танець»
 10 Івченко Вікторія Олександрівна ІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Сучасний танець»
 11 Малюк Алла Сергіївна ІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Сучасний танець»
 12 Ткачова Анна Юріївна ІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Сучасний танець»
 13 Любченко Діана Юріївна ІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Сучасний танець»
 14 Пономаренко Галина Олександрівна ІІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Вокальне мистецтво»
 15 Дмитрієва Тетяна Дмитрієвна ІІІ місце Щорічна міська виставка «Всесвіт очима дітей»
 16 Сидоренко Аліна Юріївна ІІІ місце Щорічна міська виставка «Всесвіт очима дітей»
 17 Татарченко Ельвіра Віталіївна ІІІ місце Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої  та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Вокальне мистецтво»
 18 Бездідько Ангеліна ІІІ місце Міська виставка –конкурс новорічної композиції «Збережемо ялинки разом!»
 19 Малєєв Матвій Олексійович ІІІ місце Міська виставка –конкурс новорічної композиції «Збережемо ялинки разом!»
 20 Сахарова Софія Олексіївна ІІІ місце Міська виставка-конкурс «Новорічний сувенір»
 21 Ващенко Олександра  Олександрівна ІІІ місце Всеукраїнська виставка –конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
 22 Геренко Анастасія Олександрівна ІІІ місце Всеукраїнська виставка –конкурс «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»
 23 Вострікова Елеонора Олексіївна І місце Всеукраїнський конкурс проектів «Знайди себе в маркетингу», номінація «Соціальний проект»
 24 Денисенко Єлизавета Максимівна І місце Всеукраїнський конкурс проектів «Знайди себе в маркетингу», номінація «Соціальний проект»
 25 Подгорний Михайло Сергійович ІІ місце Чемпіонат області з боксу
 26 Штонда Сергій Сергійович І місце Чемпіонат України з карате серед юнаків 12-13 років
 27 Бага Олена Сергіївна ІІ місце Всеукраїнські змагання із спортивного радіопеленгування
 28 Новак Ольга Андріївна І місце Всеукраїнські змагання із спортивного радіопеленгування
 29 Остапенко Богдан Сергійович І місце Обласні змагання з вільної боротьби
 30 Шумер Владислав Дмитрович І місце Всеукраїнські змагання з самбо серед юнаків 1999-2003 р.н.
 31 Абу Мустафа Адам І місце Чемпіонат України з карате
 32 Махно Наталі Олегівна ІІ місце чемпіонат України з  спортивних бальних танців
 33 Панасенко Вікторія Михайлівна ІІ місце Всеукраїнські змагання із спортивного радіопеленгування
 34 Богатир Олена Михайлівна І місце Всеукраїнські змагання із спортивного радіопеленгування
Гаряча лінія

Всеукраїнська дитяча лінія

telefon-doviry

Пошук
Вибрати мову сайту
Наше опитування

Як Ви ставитесь до дистанційної освіти?

  • Так (67%, 4 Votes)
  • Ні (33%, 2 Votes)

Total Voters: 6

Загрузка ... Загрузка ...
Календар
Октябрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Архів новин