postheadericon Загальна інформація

Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради, заснована у 1936 році, є комунальною неприбутковою установою.

Повна назва навчального закладу: Комунальна установа Сумська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 18 Сумської міської ради.

Скорочена назва навчального закладу: КУ Сумська ЗОШ №18 СМР

Юридична адреса навчального закладу: 40011 м. Суми, вул. Леваневського,8, тел. 25-02-50, e-mail: 18zosh-sumy@ukr.net

Засновником навчального закладу є Сумська міська рада . Засновник або уповноваженийним орган (управління освіти і науки Сумської міської ради) здійснює фінансування навчального закладу, його матеріально-технічне забезпечення, надає необхідні будівлі з обладнанням і матеріалами, організовує  будівництво і ремонт приміщень, їх господарське обслуговування, харчування та медичне обслуговування дітей.

Головною метою навчального закладу є забезпечення реалізації прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти.

У навчальному закладі визначена українська  мова навчання.

Відповідно до діючого законодавства у навчальному закладі у встановленому порядку за наявності достатньої кількості відповідних заяв про мову навчання від учнів (для неповнолітніх – від батьків або осіб, які їх замінюють) за погодженням з управлінням освіти і науки Сумської міської ради можуть створюватися окремі класи, у яких навчання ведеться іншою мовою, ніж у навчальному закладі в цілому.

Рішенням педагогічної ради (протокол №4 від 05.05.2017 року) запроваджене поглиблене вивчення математики, біології і хімії, української літератури. Профілі навчання: математичний, української філології, біолого – хімічний, технологічний, економіко-правовий, спортивний, універсальний, історичний.

Зарахування учнів здійснюється за наказом директора.

Для зарахування учня до закладу батьки, або особи, які їх замінюють подають заяву, копію свідоцтва про народження, медичну довідку встановленого зразка, документа про наявний рівень освіти (крім дітей , які вступають до першого класу).

У разі потреби, учень може перейти протягом будь-якого року навчання до іншого навчального закладу. Переведення учнів до іншого навчального закладу здійснюється з дотриманням вимог чинного законодавства України.

 

У навчальному закладі для учнів 1 – 4 класів за бажанням їхніх батьків або осіб, які їх замінюють, за наявності належної навчально – матеріальної бази, педагогічних працівників, обслуговуючого персоналу можуть створюватись групи продовженого дня. Зарахування до груп продовженого дня і відрахування дітей із них здійснюється наказом директора навчального закладу на підставі заяв батьків (осіб, які їх замінюють).

Режим роботи груп продовженого дня:

1 – 4 класи з 12.00 – 18.00.

Навчальні заняття розпочинаються 1 вересня у День знань і закінчуються не пізніше 1 липня наступного року.

Навчальний рік поділяється на семестри.

Тривалість уроків у навчальному закладі становить: у перших класах – 35 хв., у других – четвертих класах – 40 хв., у п’ятих – дванадцятих – 45 хв. Зміна тривалості уроків допускається за погодженням уповноваженим органом Сумської міської ради та Держпродспоживслужбою.

У школі на 05.09.2017 р.: класів – 38, учнів – 1069

Гаряча лінія

Всеукраїнська дитяча лінія

telefon-doviry

Пошук
Вибрати мову сайту
Наше опитування

Як Ви ставитесь до дистанційної освіти?

  • Так (67%, 4 Votes)
  • Ні (33%, 2 Votes)

Total Voters: 6

Загрузка ... Загрузка ...
Календар
Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів новин