postheadericon Олiмпiади та конкурси

Шкільні конкурси  – це можливість для кожної дитини проявити ініціативу, здобути нові знання, навчитися працювати у команді.

Міжнародний природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

«З метою пошуку, підтримки талановитих школярів і популяризації природничих знань в Україні відбувається Міжнародний інтерактивний природничий конкурс “КОЛОСОК”. Завданнями проекту є: активізація пізнавальної діяльності, розвиток дослідницьких здібностей, залучення до читання та роботи з інформацією, відновлення лідерства у галузі природничих наук.»

______________________________________________

 

Математичний міжнародний конкурс «Кенгуру»

 

Метою конкурсу є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Учасником конкурсу може бути кожен учень від 2-го по 11-й клас з усіх куточків України. Гра цікава як призерам Всеукраїнських олімпіад із різних предметів, так і тим, хто лише починає засвоювати ази цієї чудової науки – математики.

 

 

 

_____________________________________________

 

Всеукраїнський учнівський  фізичний конкурс “Левеня”

 

Конкурс “Левеня”, який проводиться Львівським фізико-математичним ліцеєм при Львівському національному університеті імені Івана Франка на виконання наказу Міністерства освіти і науки України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати, взяти участь у щорічному Всеукраїнському учнівському фізичному конкурсі. Перевірте свої знання і інтуіцію, поміряйтеся силами з ровесниками з усієї України.

 

 

____________________________________________

 

Міжнародний конкурс з інформатики «Бобер»

Конкурс проводиться для учнів 4-11 класів. Основними завданнями Конкурсу є підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями.

 

 

 

 

____________________________________________

 

Конкурс «Русский медвежонок – языкознание для всех»

 

Языкознание кажется многим школьникам сводом сухих и скучных правил. Чтобы преодолеть это заблуждение, открыть детям красоту науки о языке, с 2000 года ежегодно проводится международная игра-конкурс «Русский медвежонок – языкознание для всех»

 

 

 

__________________________________________

 

Математичний конкурс  “Золотий ключик”

Конкурс “Золотий ключик” – це заочний конкурс з математики.  Учням 4-9 класів пропонуються нестандартні цікаві задачі з математики, які вони можуть розв`язати вдома, оформити свої рішення та надіслати поштою або через інтернет.

 

 

 

___________________________________________

 

 

Ласкаво просимо учнів 4 – 9  класів взяти участь в предметних конкурсах, організованих Інститутом Pозвитку Шкільної Освіти.

 

 

 

 

___________________________________________

 

 

Конкурс МАН-ЮНІОР проводиться в номінаціях «Астрономія», «Техніка», «Історія», «Екологія»

 

 

 

 

Комментарии запрещены.

Гаряча лінія

Національна дитяча "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

0-800-500-333
(для дзвінків з мобільного)

Пошук
Вибрати мову сайту
Наше опитування

Як Ви ставитесь до дистанційної освіти?

  • Так (67%, 4 Votes)
  • Ні (33%, 2 Votes)

Total Voters: 6

Загрузка ... Загрузка ...
Календар
Февраль 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  
Архів новин